דברו איתנו בוואטסאפ

בנק ירושלים

0.00

דירוג לקוחות

(0 מדרגים)

חשבון שכירים


עמלות עו”ש

100% הנחה ל-3 שנים

עמלות כרטיס אשראי

100% הנחה ל-3 שנים

הלוואה

עד 200,000 ש"ח, בריבית של 15.33% עד 10 שנים

פיקדון

4.19%

דירוג דיגיטל בבנק: לא מדורג עדיין
Bank Logo
הלוואה עד 200,000 ₪
פטור מעמלות ל-3 שנים
(0)

בנק ירושלים - בנקאות משלימה להלוואות ופקדונות

בעולם הפיננסי בנק ירושלים זוכה למעמד בתחום ההלוואות והפקדונות. הבנק מספק הלוואות מגוונות ופקדונות בתנאים אטרקטיביים ללקוחותיו. המאמר הבא מספק מבט על המומחיות של בנק ירושלים בתחום ההלוואות והפקדונות, ועל השירותים הדיגיטליים החדישים שהוא מציע.

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שנלקחת מגוף שאיננו תאגיד בנקאי, לדוגמה הלוואה מחברת כרטיס האשראי. בנוסף, הלוואה חוץ בנקאית אינה משפיעה על מערכת היחסים עם הבנק בו מנוהל העו"ש שלכם. עם זאת לרוב הריבית בהלוואות אלו תהיה גבוהה יותר.

בנק ירושלים מציע מגוון רחב של הלוואות ללקוחותיו. כל אחת מההלוואות מתאימה לצרכים הפיננסיים שונים של הלקוחות, ובנק ירושלים מתמקד ביצירת פתרונות מותאמים אישית לכל אחד. הנה סקירה קצרה של ההלוואות העיקריות שהבנק מציע:

  1. הלוואות אישיות: בנק ירושלים מספק הלוואות אישיות שמתאימות לכל מטרה . זה יכול לכלול הלוואות לרכישת רכב, שיפוצים בבית, חגים וחתונות, או לצרכים אחרים שיכולים להתעורר.
  2. הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים: בנק ירושלים מספק הלוואות לצרכי הפיתוח וההרחבה. זה יכול לכלול הלוואות לרכישת ציוד, הרחבת העסק וכו.
  3. הלוואות לרכישת דירה: בנק ירושלים מתמקד מעניק הלוואות לרכישת דירות.
  4. הלוואות לסטודנטים: בנק ירושלים מציע הלוואות לסטודנטים לשכר לימוד או לצרכים אחרים.
  5. הלוואות לרכב: הלוואות לרכב הן פתרון ללקוחות שרוצים לרכוש רכב חדש או משומש. בנק ירושלים מציע הלווואות לרכב בתנאים טובים.
  6. הלוואות עבור עצמאים ועסקאות: בנק ירושלים מציע גם הלוואות שנוצרו על מנת לעזור לעצמאים ולעסקאות קטנות להתקדם ולצמוח.

בנק ירושלים מתעקש על תנאים אטרקטיביים, שרות אדיב ומגוון של הלוואות בכדי לענות על צרכי הלקוחות בצורה מותאמת אישית.

פקדונות הן מרכיב משמעותי בשירותים שהבנק מציע ללקוחותיו. הבנק מציע מגוון פקדונות לטווחי זמן שונים, בריביות שונות וברמות סיכון שונות. בנק ירושלים משתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את חווית הלקוח של לקוחותיו ומציע להם שירותי דיגיטל מתקדמים ונגישים, ואפשרות הגשת בקשות להלוואה או פקדה לפיקדון באמצעות ממשקים דיגיטליים. המערכות הדיגיטליות של הבנק משתמשות בטכנולוגיות מתקדמות, שמסייעות במציאת הפתרון הנכון לכל אחד.